Hakkımızda

Hakkımızda

Baraca Mobilya, 2017 yılında İstanbul ’da mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak, yüksek tuttuğu hedefler doğrultusundayoluna devameden bir firmadır.

Sunduğu başarılı hizmet ve ürün kalitesiyle, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle oluşturduğu temeller üzerine, insan odaklı politikalar geliştirmektedir. Bu politikaların sağladığı başta çalışan memnuniyeti ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Baraca Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge faaliyetlerini sürdürerek kendini yenilemektedir. İzlediği bu yolu, kalite polikası olarak belirleyen Baraca Mobilya bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir markadır.

Yüksek kapasitesiyle kaliteli üretim yapan Baraca mobilya kazancını yatırıma dönüştürerek insan haklarına ve doğaya saygılı bir şekilde dünyadaki tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Üretimin tüm aşamaları, uzman mühendislerin kontrolünde titizlikle takip edilmektedir.

Tüketici hakları doğrultusunda sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Baraca Mobilya, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır.
Baraca mobilya genç ve dinamik kadrosu, 100’ün üzerinde model çeşidiyle sektörde  firmaların içerisinde yer almaktadır.

Baraca Mobilya ,Eviniz Konforu için çalışıyoruz

Dürüstlük

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. BARACA ortaklarına, pay sahiplerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, iş ortaklarına, rakiplerine, toplum ve insanlığa karşı güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı hedefler ve ona göre hareket eder.

Hoşgörü

Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve insanımıza değer veririz. Hoşgörü anlayıştır sevginin yoludur ilkesinden hareketle çalışanlarımızın yaşam tarzlarına ve düşüncelerine anlayış gösteririz.

Alçakgönüllülük-Tevazu

Şirket içinde ve dışında çalışanlarımız ve müşterilerimize karşı ilişkilerimizde alçak gönüllülüğü bir davranış biçimi olarak benimseriz.

Görüşlere ve İnançlara Saygı

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin sahip olduğu tüm inanç ve görüşlere eşit mesafede durarak saygı gösteririz.

Öncülük

Sektörümüzle ilgili konularda pozitif gelişme ve yeniliklere öncülük ederiz.

Çalışkanlık

İşimize ve kendimize duyduğumuz saygının bir gereği olarak işimizle ilgili konularda azami gayret ve çabayı sarf ederiz.

Adalet

Şirketimizin, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin haklarını gerekli hassasiyeti ve saygıyı göstererek koruruz

HAKKIMIZDA

Baraca Mobilya Evinizin dekorasyonunda hayallerinizi gerçekleştirecek mobilya modelleri, koltuk takımları,uygun fiyatlara satın alabileceğiniz adres